USTROJ GLAZBENE ŠKOLE SOLIN

Nastavno - pedagoška djelatnost Glazbene škole Solin organizirana je kroz dva nastavno - pedagoška odjela:

1. Odjel za puhačke instrumente i udaraljke

2. Odjel za glazbenu teoriju, glasovir i žičane instrumente

U Odjelu za puhačke instrumente i udaraljke izvode se nastavni programi za glavne predmete: flautu, klarinet, saksofon, hornu, trubu, trombon, tubu i udaraljke. U okviru ovog odjela izvode se i nastavni programi skupnog muziciranja - Komorna glazba (za učenike puhačkih instrumenata i udaraljki) i Puhački orkestar.
Pročelnik Odjela je prof. Marina Martinić.

U Odjelu za glazbenu teoriju, glasovir i žičane instrumente izvode se nastavni programi za glavne predmete; glasovir, mandolinu i gitaru te nastavni program solfeggia i glazbene teorije. U okviru ovog odjela izvode se i nastavni programi skupnog muziciranja - Komorna glazba (za učenike glasovira, mandoline i gitare) i Zbor.
Pročelnik Odjela je prof. Mirko Jankov.

ADMINISTRATIVNI RAZREDNICI

U školskoj godini 2013./14. za administrativne poslove i vođenje pedagoške dokumentacije zaduženi su administrativni razrednici,
po slijedećem rasporedu:

Prvi razred
administrativni razrednik: Marina Martinić, prof.

Drugi razred
administrativni razrednik: Tonka Juranović Matulić, prof.

Treći razred
administrativni razrednik: Ivana Dročić

Četvrti razred
administrativni razrednik: Ida Bilić, prof.

Peti razred
administrativni razrednik: Mirko Jankov, prof.

Šesti razred
administrativni razrednik: Ivan Bralić, prof.

Primanje roditelja administrativni razrednici vrše po rasporedu oglašenom na oglasnoj ploči u Školi.

Administrativne razrednike možete kontaktirati klikom na link.